Wyniki I Turnieju Eliminacyjnego mini-siatkówki Dziewcząt i Chłopców. Roczniki: 97, 98, 99. PDF Drukuj Email
Wpisany przez operator   
czwartek, 25 marca 2010 09:39

   Wyniki I Turnieju mini-siatkówki Dziewcząt

 

Warszawa 28.02.2010

Rocznik 97

1. Viktoria Lubowidz

2. MOS Wola I Warszawa

3. Volley I Płock

4. Olimp II Tłuszcz

5. Olimp I tłuszcz

6. Legionovia Legionowo

7. Volley II Płock

8. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 

9. Net I Białołęka

10. MOS Wola II Warszawa

11. Ostrołęka I

12. Praska 30 I

13. UKS Plas I Warszawa

14. Wrzos Międzyborów

15. Żyrardów

16. Beta II Błonie

17. MOS Wola III Warszawa

18. Ósemka Pruszków I

19. UKS Atena III Warszawa

20. UKS Atena I Warszawa

 

Wyniki I Turnieju mini-siatkówki Dziewcząt

Rocznik 98

 

1. Volley I Płock

2. Praska 30 I

3. Legionovia I

4. UMKS MOS Wola I W-wa

5. Volley II Płock

6. UKS Plas I W-wa

7. Polonez I Wyszków

8. UKS Atena I W-wa 

9. Net I Białołęka

10. Wrzos I Międzyborów

11. Jargoś I Kobyłka

12. UKS 33 Radom

13. Olimpia I Węgrów

14. Ostrołęka I

15. Sparta I W-wa

16. Net II Białołęka

17. Volley III Płock

18. Olimp II Tłuszcz

19. Praska 30 II

20. Jedynka I Kozienice

 

Wyniki I Turnieju mini-siatkówki Dziewcząt

Rocznik 99

 

1. Viktoria I Lubowidz

2. Viktoria II Lubowidz

3. Olimpia III Węgrów

4. UKS Plas II W-wa

5. Volley III Płock

6. Viktoria III Lubowidz

7. Viktoria IV Lubowidz

8. Olimpia I Węgrów 

9. NOSiR I Nowy Dwór Maz.

10. Volley I Płock

11. Volley IV Płock

12. Volley II Płock

13. Ósemka III Pruszków

14. UKS Plas I W-wa

15. UKS Atena I W-wa

16. Olimpia II Wegrów

17. Polonez I Wyszków

18. Legionovia II

19. Sparta II Grodzisk Maz.

20. UKS 33  III Radom

 

Wyniki I Turnieju eliminacyjnego Kinder+Sport Chłopców

Warszawa 27.02.2010

Rocznik 97

 

1. RCS Radom I

2. Wicher I Kobyłka

3. UKS Plas I Warszawa

4. UMKS MOS Wola  I Warszawa

5. Wrzos I Międzyborów

6. Ostrołęka

7. Olimp I Tłuszcz

8. RCS Radom II 

9. KS Metro I Warszawa

10. Sokół I Żuromin

11. UMKS MOS Wola II Warszawa

12. Wrzos II Międzyborów

13. UKS Gocław 75 I Warszawa

14. UKS Plas II Warszawa

15. Junior Stolarka I Wołomin

16. Junior Stolarka II Wołomin

17. Iskra Volley I Zielona

18. Wrzos III Międzyborów

19. KS Białołęka

20. MKS MDK II Warszawa

21. UKS Plas IV Warszawa

 

Wyniki I Turnieju eliminacyjnego Kinder+Sport Chłopców

Rocznik 98

 

1. UMKS MOS Wola I W-wa

2. MKS MDK I W-wa

3. UKS Plas I W-wa

4. Ostrołęka II

5. Ostrołęka I

6. KS Metro II W-wa

7. KS Metro I W-wa

8. Polonez II Wyszków 

9. Wrzos I Międzyborów

10. UMKS MOS Wola II W-wa

11. Polonez I Wyszków

12. Olimp I Tłuszcz

13. Net I Białołęka

14. Junior Stolarka II Wołomin

15. Junior Stolarka I Wołomin

16. UMKS MOS Wola III W-wa 

17. MKS MDK III W-wa

18. Sokół I Żuromin

19. UKS Plas III W-wa

20. UKS Plas II W-wa

Wyniki I Turnieju eliminacyjnego Kinder+Sport Chłopców

Rocznik 99

 

1. Ostrołęka I

2. KS Metro I W-wa

3. KS Metro II W-wa

4. Junior Stolarka I Wołomin

5. UKS Plas I W-wa

6. Sokół I Żuromin

7. Sokół II Żuromin

8. Ostrołęka II

9. KS Metro IV W-wa

10. Net I Białołęka

11. Junior Stolarka II Wołomin

12. UKS Plas II W-wa

13. KS Metro III W-wa

14. Ostrołęka III

15. Junior Stolarka III Wołomin

16. Polonez I Wyszków

17. Iskra Volley II Zielona

18. Olimp I Tłuszcz

19. UMKS MOS Wola II W-wa

20. Iskra Volley I Zielona

21. UKS Plas III W-wa

Poprawiony: czwartek, 25 marca 2010 11:01
 

Komentarze 

 
#3 2011-12-02 18:45
świetnie
Cytować
 
 
#2 2011-03-02 19:10
Wrzos Międzyborów do boju!!! Wasza fanka
Cytować
 
 
#1 2011-02-07 14:40
słabo!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Designed by vonfio.de